Directioneaza 3,5%

Directioneaza 3,5% din impozitul pe venit. Faci o fapta buna si nu te costa nimic.

E simplu sa directionezi .

1. Descarca, completeaza și semneaza Formularul 230 (pentru venituri din salarii si pensii) sau Declaratia Unica (daca ai obtinut venituri din activitati independente). Nu e nevoie sa completezi tu rubrica “suma”.
  1. Depune formularul la administratia financiara de care apartii pana la data de 15 martie 2019. Alternativ, le putem depune noi pentru dvs, dacă ne trimiteți formularele completate și semnate la adresa Asociatia Hercules, Costesti, Victoriei 40, Arges, până pe 1 martie 2019.

Citeste ghidul fiscal aici

1. Distribuie acest mesaj si convinge-ti prietenii, colegii si familia sa faca o fapta buna.

Iti multumim pentru implicare!

Pentru orice informatie suplimentara contacteaza-ne sau scrie-ne un mesaj privat pe Facebook/AsociatiaHercules.